FE PR DS UE EFFR poziom PL kolor

  • Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Spółka Akcyjna
    Zapraszamy do siedziby - ul. Daszyńskiego 29 w Bogatyni!
  • Jeden z wielu węzłów cieplnych firmy APV
  • Promocja na badania termowizyjne!
    Skorzystaj z naszej promocji. Kliknij po więcej informacji
  • Jeden z wielu węzłów cieplnych firmy APV
  • Bądź na bieżąco! Wprowadzamy nowe usługi! Otrzymuj powiadomienia SMS-em!
  • Nasza firma otrzymała nominację do Ekostrateg 2017!

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej S.A. w Bogatyni  informuje, iż w celu stabilizowania warunków hydraulicznych dostawy ciepła do węzłów przyłączonych do miejskiej sieci ciepłowniczej, przed rozpoczęciem okresu grzewczego oraz po sezonie grzewczym, prowadzona będzie regulacja hydrauliczna  systemu  ciepłowniczego miasta Bogatynia.

W powyższym  celu pracownicy  PEC S.A. w Bogatyni, w zespole liczącym dwie osoby, na podstawie upoważnienia i legitymacji służbowej, wykonywać będą regulację rozpływu wody sieciowej kierowanej do poszczególnych węzłów, poprzez odpowiednie do mocy zamówionej ustawienia zainstalowanych na przyłączu do każdego węzła cieplnego kryz regulacyjnych lub regulatorów (ograniczników) natężenia przepływu.

Sezonowa regulacja hydrauliczna sieci pozwoli na płynne dostosowywanie natężenia przepływu nośnika ciepła do warunków pracy sieci wynikających z aktualnych uwarunkowań atmosferycznych i potrzeb cieplnych odbiorców i będzie realizowana zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Energii z dnia 15 grudnia 2016 r. w sprawie przeprowadzania kontroli przez przedsiębiorstwa energetyczne §2. pkt 3.

Niniejsza regulacja ma na celu poprawę jakości naszych usług, dostosowanie wielkości sumarycznej  mocy zamówionej  przez PEC S.A. u dostawcy ciepła PGE GiEK S.A. Oddział Elektrownia Turów oraz redukcję strat przesyłowych, co finalnie powinno pozytywnie wpłynąć na koszty ponoszone przez naszych klientów.

                                                                                  

Awarie

Pogotowie ciepłownicze

TEL. 075 77 31 070 lub 993 lub 697 866 484
Awarie dotyczące systemu cieplnego zgłaszać należy
na Pogotowie Ciepłownicze.
Godziny pracy Pogotowia Ciepłowniczego:
W okresach zimowych - przez 7 dni w tygodniu całodobowo (w tym w święta)
W okresach letnich - przez 7 dni w tygodniu
w godz. 7.00-22.00

kazdy cieplo